Aylık Arşivler: Ocak 2011

Outdoor ve Basılı Medya Tasarımları

E-ticaret sitesi tanıtımlarında outdoor (dışmekan) reklamcılık önemli rol oynamaktadır. Dijital branding çalışmaları, billboardlar, araç giydirme gibi tasarım çalışmaları Graweb tarafından başarılı bir şekilde tamamlanır. Ayrıca basılı medyada, gazete reklamları, dergi reklamları, katalog, broşür, flyer gibi e-ticaret sitenizi tanıtmak için önemli sayılan alanlara yönelik çalışmalarda tasarımlandırılmaktadır.

Google Adwords Yönetimi

Başarılı bir Google Adwords Yönetimi ile daha düşük maliyetlere, daha yüksek kullanıcı hitleri elde edilebilir. Graweb, proje oluşumlarından sonra E-ticaret sitelerini kaderlerine terk etmek yerine geliştirmeyi hedefler. Bu yüzden Google gibi farklı link değişim politikalarını değerlendirip, projeye yönelik medya planlarını masaya yatırabilmektedir.

Özel Statik Sayfa Tasarımları

Bazen E-ticaret altyapılarındaki dimanik sayfalar ürün ya da hizmetlerin tanıtımında yetersiz kalabilir. Bu gibi durumlarda statik sayfa tasarımları ile ürün en ince ayrıntısına kadar tanıtılır. Özel statik sayfa tasarımları hazırlanırken, HD videolardan, büyük fotoğraflardan ve en önemlisi site arayüz yapısından çok daha çarpıcı tasrımlardan faydalanılır. Bu sayfalar sadece ürün tanıtımı için kullanılmayabilir. Firmanın animasyonlu krokisi, […]

İçerik Yönetimi

E-ticaret sitelerinde içerik yönetimi önemle ve düzenle yapılması gereklidir. Ürünlere ait gerekli teknik özellikler, başlıklar, kategorilemeler gibi birçok editörel desteği Graweb başarı ile verebilmektedir. Sitenin ilerleyen dönemlerde ilgi odağı haline gelen ürünleri hakkında yorumları düzenleyebilir ya da ekstra bilgilerle ürünün ne kadar kullanışlı olduğu vurgulanabilir. Bu E-ticaretin bir özelliği olan kullanıcı odaklı çalışmanın yararlarından biridir.

E-ticaret Mağaza Arayüz Tasarımı

Bir E-ticaret sitesinin en önemli özelliği tasarımının ilgili kitleye hitap edebilmesidir. Icon tasarımları, anasayfa tasarımı, ara anasayfa tasarımı, banner tasarımları, kurumsal kimliğe bağlı tasarım çalışmaları başlıca uzmanlık alanımızdır. Kullanıcı dostu ve ürünleri en iyi şekilde ön plana çıkaran arayüz tasarımları hazırlamak Graweb’ in başlıca uzmanlık alanlarındandır.

E-ticaret Stratejisi

Graweb, sıfırdan E-ticaret sitesi oluştuturken, firma beklentilerini göz ardı etmez. E-ticaret projelerine başlamadan önce tüm uygulamaların planlamasını yapıyoruz. Böylelikle hedef kitle, sanal mağzanın gerektirdikleri, firmaya neler sağlayacağı, kurumsal kimlik öncesi gibi tüm önemli adımlar için karar verme aşaması tamamlanmış olmaktadır. Strateji, firma beklentileri doğrultusunda ve bizim de yönlendirmelerimizle değişim göstermektedir.